10 Ülke 136 Şube | Türkiye • Almanya • İngiltere • Kanada • BAE • İran • Irak • Suudi Arabistan • Pakistan Franchising

fly

Kampanyalar

1-  Yarışmaya katılım yaş aralığı 5-10 yaştır.

2-  Tasarım yarışmasının teması: “Mutluluk” olacaktır.

3-  Yarışmaya son katılım tarihi: 30 Nisan 2024 Salı 23:59’dur.

4-  Yarışmaya katılmak için minik tasarımcılarımız, resimlerini A3 boyutunda beyaz kâğıda çizmelidir.

5-  Aileler yapılan resmin fotoğrafını çekip kampanya@bursakebapevi.com e-posta adresine göndermelidir.

6-  Yarışmacılar tarafından gönderilen eserler, özel jürimiz tarafından değerlendirilecektir. Resimlerin değerlendirilmesinde konuya bağlılık, kurgu becerisi, resim sanatına uygunluk, özenli çalışma, resim ve konuda özgünlük gibi kriterlere bakılarak değerlendirilme yapılacaktır. Jüri kararı kesindir, itiraz edilemez. Jürimizin değerlendirmesi sonucunda dereceye girecek kişilere verilecek hediyeler sırasıyla;

Birinci olan resim; Mayıs ayında bütün şubelerimizde ki amerikan servislerde sergilenecek. 10.000.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

İkinci olan resim; 7.500.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

Üçüncü olan resim; 5.000.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

Dördüncü olan resim; 3.000.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

Beşinci olan resim; 1.500.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

Altıncı, Yedinci, Sekizinci, Dokuzuncu, Onuncu olan resimlere; 1.000.-TL’lik Toyzz Shop hediye çeki, Bursa Kebap Evi’nde 4 kişilik yemek.

7-  Ödülleri almaya hak kazanan 10 kişi yarışmanın gerçekleşeceği Instagram sayfası ve web sitesi üzerinden yayınlanacaktır ve/veya bu kişilerle ilgili Instagram hesabı üzerinden iletişime geçilecektir. Ödüller devredilemez, ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

8-  30 Nisan 2024 tarihine kadar gönderilen görseller üzerinden yapılacak değerlendirme sonrasında 10 Mayıs günü kazananlar @bursakebapevi instagram sayfasında ve web sitesinde açıklanacaktır. Yarışmaya resim gönderen her yarışmacı, yarışmaya gönderilen resimlerin Bursa Kebap Evi v Helvacı Group tarafından yayınlanmasına izin vermiş sayılacaktır.

9-  Resim Yarışması’nda kazanan resimlerin asılları yarışmacılardan istenildiği takdirde gönderilen eserler sahiplerine iade Katılımcılar, eser üzerindeki mali haklar (işleme, çoğaltma, yayma, temsil-sunum, işaret, ses ve/yagörüntü nakline yarayan araçlarla ve diğer yollarla umuma iletim ile pay ve takip hakları) ile manevi hakları (umuma arz salahiyeti, adın belirtilmesi, eserde değişiklik yapılmasını men hakkı) kullanma yetkisini şirketimize devretmeleri gerekmektedir.

10-          Katılımcılar tarafından gönderilen resimlerin tamamen özgün çalışmalar olması, genel ahlaka aykırı unsurlar içermemesi, herhangi bir 3. kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal etmemesi, kişiye ait herhangi bir eser olmaması gerekmektedir. Aksi halde, sorumluluk tamamen 3. kişinin eserini kullanan bu suretle 3. kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal eden katılımcıya /tarafa ait olacaktır ve şirketimizin bu konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır. Yarışmaya katılan çalışmaların daha önce düzenlenen benzer yarışmalarda dereceye girmemiş, başkası tarafından yapılmamış, kısmen ya da tamamen başka bir resimden kopya edilmemiş ve daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Ödül alan katılımcılardan bu taahhütleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri derece geri alınır.

11-          Yarışmaya katılım ücretsiz olup katılımcılar birden fazla resim ile yarışmaya katılım sağlayabilir ancak sadece bir resim ile ödül kazanabilir. Birden fazla kişi tarafından ortaklaşa yapılmış resimler sadece tek bir ödül kazanabilir.

12-          Yarışmaya Bursa Kebap Evi çalışanlarının ve jüri üyelerinin birinci dereceden yakınları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile kendilerine hediye gönderimi yapılamaz.

13-          Yarışma başvurusunun geçerli olabilmesi için yapılan resmin anlaşılabilir ve yeterli görünürlüğe sahip şekilde kampanya@bursakebapevi.com mail adresine gönderilmesi ve @bursakebapevi hesabının takip edilmesi gerekmektedir.

14-          kampanya@bursakebapevi.com  mail adresine gönderilen resimlerin tüm sorumluluğu katılımcıya aittir. Bursa Kebap Evi’nin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu resimlerin katılımcı tarafından herkese açık mecra olan @bursakebapevi Instagram hesabından ve www.bursakebapevi.com web sitesinden paylaşılmasından sonra resimlerin başkaca kişiler tarafından kullanılması, çoğaltılması, yayılması, paylaşılması vb. olmak üzere üçüncü kişilerce farklı amaçlarla kullanılmasına dair şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

15-          Resimlerin paylaşılması, şirketimiz tarafından iletilen/iletilecek linklerin tıklanması katılım koşullarının okunduğu, anlaşıldığı ve katılım koşullarının tamamının kabul edildiği anlamına gelmektedir. Bu nedenle, aksi yönde iddialar için şirketimizin konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır.

16-          Bursa Kebap Evi, yarışma kurallarını, katılım koşullarını, verilecek ödülleri veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

17-          Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verileceği tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin gerek duyulduğunda Bursa Kebap Evi tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

18-          Bursa Kebap Evi, internet kaynaklı sorunlar, düşük bağlantı hızı ve kullanıcının veya diğerlerinin sunucularından kaynaklı virüs, aşırı yüklenme ve benzeri sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

19-          Katılımcılar, yarışma kapsamında verdiği ad-soyad, telefon numarası, adres bilgisi, mail adresi, yaş bilgisi, instagram kullanıcı adı gibi kişisel bilgilerin, Bursa Kebap Evi tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Bursa Kebap Evi’nin seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Bursa Kebap Evi dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

Resmedecek tasarımcılarımız için küçük hatırlatmalarımız olacak: 

1-    Yapılan resimlerin belirlenen konseptte olması gerekmektedir.

2-    Resimleri tarafımıza e-posta ile gönderirken katılımcı bilgisi olarak, çocuk katılımcının adı, soyadı ve doğum tarihi, ebeveyninin adı, soyadı, telefon numarası ve katılımın yapıldığı il bilgisini eklemenizi rica ederiz.

3-    Resmin orijinalinin Bursa Kebap Evi tarafından istendiği takdirde Bursa Kebap Evi’ne kargo yoluyla gönderilebilmesi/sunulabilmesi amacıyla saklı tutulması zorunludur.

4-    Yarışmaya dilediğiniz sayıda resimle katılabilirsiniz. Yaratıcılığın sınırı yoktur! 

5-    Amerikan servisin fiziksel özellikleri sebebiyle, yapılan resimlerin üzerinde bazı değişiklikler yapabiliriz.

Kampanya Kurallarımız:

 • Kampanya 1 Şubat-10 Mart 2024 tarihleri arasında, İnegöl Köfte+ Piyaz+300ML Sütaş Ayran ürünlerinde geçerlidir. 
 • Menü, 1 porsiyon İnegöl Köfte, Piyaz ve Büyük Boy Sütaş Ayran’dan oluşmaktadır. 
 • Kampanya fiyatı 199,90.-TL’dir.
 • Kampanya paket servisi ve online siparişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • İnegöl Menü kampanyası, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya tüm Türkiye şubelerinde geçerlidir.

 

Kampanya Kuralları:

 • Kampanya 18 Ekim - 5 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Katılımcılar @bursakebapevi Instagram hesabını takip edip, videonun herkese açık kendi Instagram hesabından #BKEile100yil hashtag’i ile paylaşıp @bursakebapevi sayfasını etiketlemelidir. 
 • Videolar dikey formatta ve maksimum 15sn. olacaktır.
 • Kazananlar @bursakebapevi instagram hesabını takip edenler arasından, ilgili videoyu ileten kullanıcılar arasından seçilecektir.  
 • Kazananlar Bursa Kebap Evi tarafından çekiliş siteleri aracılığıyla belirlenecektir. 
 • Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 100 kişiye BKE Exclusive Cumhuriyet 100. Yıl kutusu hediye edilecektir.
 • BKE Exclusive kutu; 500 gr Kestane şekeri, 250gr Türk kahvesinden oluşmaktadır.
 • Sahte profil oluşturarak başka bir kişinin adını, videosunu ya da her ikisini birden kullanarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
 • Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Bursa Kebap Evi sorumlu değildir.
 • Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 • Bursa Kebap Evi yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 3 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Bursa Kebap Evi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
 • Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.
 • Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
 • Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Bursa Kebap Evi hesabı aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı @bursakebapevi Instagram hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanılacak aksaklıklardan Bursa Kebap Evi sorumlu tutulamaz.
 • Bursa Kebap Evi bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 

Başvuru & Bilgi İçin;