NEDEN BKE?


Gerçek İskender Ustalık İster!

Formülü Helvacı Ailesi’ne ait gerçek Bursa İskenderi ile çağımızın en gözde sektörlerinden biri olan restoran işletmeciliğin tadına BKE’de varırsınız.

 

İskender sadece İskender Restoranında Yenir!

Tüketicilerin en sevdiği ve aradığı lezzetlerden diğer tüm yemeklerden farklı olarak sadece iskender restoranında yenir.

 

Personel Sorununuz Olmasın!

Yatırımcının en büyük sorunu olan personel temini ve eğitimi tamamen bizim sorumluluğumuzda! Personel sorunlarıyla uğraşmadan işinizin keyfine BKE’de varırsınız.

 

Açık Mutfak ile Tüketicinin Kalbini Kazanırsınız!

BKE restoranlarının dekorasyonunda diğer iskender markalarından farklı olarak açık mutfak bulunmaktadır. Açık mutfak ile tüketicelere hem güven, hem de görsel şölen sunarsınız.

 

Her Şubemizde Aynı Kaliteyi Bulabilirsiniz!

Tüm Türkiye’de BKE markası altında yer alan şubelerimizde merkezimizden gelen ürünler kullanılmakta; aynı menü ve aynı dekorasyon içinde tek kalite ve standart bulunmaktadır.

 

Sizin İşiniz Bizim Markamızdır!

BKE bayisi olarak her aşamada markanın gücünü ve desteğini hissederken; genel merkezimiz hizmetinizde, operasyon ekibimiz ise şube karlılığınız için çalışıyor olacaktır.

 

BKE’de Her Lezzet Bir Alışkanlıktır!

Bke menüsü özenle hazırlanmıştır. İçinde Bursa mutfağının nadide lezzetleri bulunurken, tüm tüketicilere yönelik olarak iskender dışında alternatif lezzetler de bulunmaktadır.