BURSA KEBAP EVİ FRANCHISING (BAYİLİK) BAŞVURUSU


SİZ DE BİR BURSA KEBAP EVİ YATIRIMCISI OLABİLİRSİNİZ...

 

Bursa Kebap Evi, bir yılda rekor sayılabilecek % 300'lük büyüme oranıyla bugün Türkiye'nin en gözde döner restoran zinciri olarak 100’ü aşkın restoranı ve 1500+ çalışanı ile yurtiçinde birçok noktada ve 8 farklı ülkede yer almaktadır.

Bir Türk markası olarak  artık hedefimiz büyük! Gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde ve dünyanın birçok yerinde yer almalı.

Yurt içi ve yurtdışındaki tüm franchising süreci BKE merkez ekibi tarafından yönetilmektedir. Bu bağlamda her aşamada yatırımcı dostu uygulamalarımız vardır.

Operasyonel destek, yeni ürün geliştirne, ürün kalitesi sağlama, pazarlama, kurumsal iletişim, eğitim, insan kaynakları, muhasebe, tedarik zinciri, teknik destek, yönetim ve iş stratejisi desteklerimiz arasındadır.

Franchise Sürecimiz : Aday adayı tarafından, ilk olarak ön başvuru formu doldurulur. Franchise departmanı tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir yer var ise fizibilitesi yapılır. Yoksa pazar geliştirme birimimizle birlikte yer belirlemesi yapılır.  Mimari grup projeyi hazırlar ve uygulamaya konulur. Buna paralel olarak personel eğitimi BKE tarafından gerçekleştirilir. Açılışa kadar geçen süreçte tüm aşamalar BKE operasyon ekibi tarafından desteklenir, Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri ekiplerimiz tarafından yürütülür. 

 

 

Adınız Soyadınız :
E-Mail :
Telefon :
Yatırım Miktarı :
Yatırım yapılmak istenen ülke? :
Yatırım yapılmak istenen şehir? :
Güvenlik Kodunu Giriniz :